September 25, 2022

Alternatywne metody depilacji dla pasty cukrowej

  • skanlacja.pl
  • 11 stycznia 2021
  • Comments Off

Istnieje wiele różnych metod pozbywania się niechcianego i zbędnego owłosienia. Niektóre są lepsze, inne gorsze, ale wszystkie z nich używane są przez panie na całym świecie, bo każda kobieta czy już nawet i nastolatka marzy o tym, by jej ciało zawsze było idealnie gładkie. Pasta cukrowa umożliwia osiągnięcie tego celu. Jest kosmetykiem bardzo skutecznym, który sprawia, że efekty depilacji utrzymują się do trzech czy nawet czterech tygodni. Nie każdy jednak polubi się z tą metodą, bo niestety jest ona dość pracochłonna i czasochłonna, a przy tym trzeba mieć do niej właściwe podejście, by efektywnie z niej korzystać. Czy istnieją więc jakieś równie skuteczne alternatywy dla tego zabiegu? Czy może się nią okazać depilacja laserowa Poznań, czy może jednak jeszcze coś innego?

Sprawdź: Depilacja laserowa w Poznaniu – Depilacja.pl

Bardzo podobnym produktem do pasty cukrowej jest wosk. Tak naprawdę kilkanaście lat temu korzystały z niego niemalże wszystkie Polki. Wosk i pasta cukrowa do depilacji mają podobne działanie. Efekty obu tych metod są więc porównywalne. Wosk, tak samo jak i pasta, nie podrażnia skóry i jest zwykle delikatny dla ciała w przeciwieństwie do depilatorów i klasycznych maszynek. Bywa przy tym wygodniejszy w użyciu, bo nie robi się go samodzielnie. Najłatwiejsze do zastosowania są gotowe paski pokryte woskiem. Wystarczy przykleić je na wybrany fragment skóry, a następnie jednym ruchem ręki oderwać, by wraz z nimi pozbyć się owłosienia.

 

Jeszcze lepszym zabiegiem jest depilacja laserowa Poznań. Ona akurat praktycznie nie ma żadnych wad. Co prawda jeszcze do niedawna mówiło się o tym, że wiązki laserowe nie radzą sobie z bardzo jasnymi, krótkimi bądź cienkimi włoskami, ale zmianie uległa technologia laserowa, która dziś pozwala na pozbycie się dosłownie każdego typu owłosienia. Plusy? Oczywiście efekty. Depilacja laserowa pozwala cieszyć się idealną gładkością skóry nawet przez kilka kolejnych miesięcy. Minusy? Oczywiście cena. Pod tym względem to pasta cukrowa do depilacji wypada zdecydowanie atrakcyjniej.

Poprzedni «
Następny »