September 25, 2022

Biała koszula na co dzień

  • skanlacja.pl
  • 14 sierpnia 2018
  • Comments Off
Biała koszula na co dzień

Wygląd człowieka ma ogromne znaczenie i wpływa na jego postrzeganie przez społeczeństwo. To jak nas widzą inni ludzie pozwala wyrobić sobie osąd na nasz temat. Niektóre elementy garderoby są przeznaczone na nieoficjalne spotkania, inne zaś zarezerwowane tylko na formalne wyjścia. Założenie sukienki koktajlowej do pracy byłoby nieodpowiednie, podobnie jak włożenie spodni sportowych na wesele. Jest taki element ubioru, który był zakładany jedynie na spotkania biznesowe czy rozmowy rekrutacyjne, kojarzył się z maturą czy ważnymi egzaminami. Obecnie natomiast jest coraz częściej zakładany na mniej zobowiązujące wyjścia czy do pracy w biurze. Chodzi o biała koszulę. Niezaprzeczalnym trendem jest wykorzystanie białej koszuli jako element codziennej garderoby. Rozpięty kołnierzyk, podwinięte rękawy czy kolorowe wzory sprawiają, że koszula staje się bardziej komfortowym i przełamującym konwencję, strojem. Czy warto sięgać po białą koszulę do codziennych stylizacji?

Kobieco i z klasą

Biała koszula z powodzeniem może zostać zastosowana na co dzień wraz z klasycznymi jeansami. Nałożenie na stopy butów na obcasie sprawi, że strój będzie bardziej elegancki, natomiast zmiana obuwia na płaskie baleriny czy mokasyny, będzie idealnym strojem do biura czy na nieformalne spotkanie z przyjaciółmi. Podwinięte mankiety czy rozpięte guziczki delikatnie odkrywające szyję i dekolt sprawią, że koszula zestawiona ze skórzaną spódnicą świetnie sprawdzi się również na randce.

Smart casual w męskim wydaniu

Biała koszula i jeansy czy spodnie tylu Chinos świetnie sprawdzą się również u mężczyzn. Ciekawym strojem będzie również zestawienie białej koszuli, oczywiście bez krawata, z kolorową marynarką. W takim stroju każdy mężczyzna poczuje się elegancko ale również wygodnie. Aby biała koszula była bardziej codzienna, warto sięgać po modele we wzory. Kolorowe wzory, kropki czy geometryczne kształty sprawią, że koszula choć elegancka, będzie z powodzeniem świetnym strojem nawet w przypadku wyjścia do kina czy romantycznej kolacji.

Poprzedni «
Następny »