December 4, 2022

Bogata oferta produktów dla niepełnosprawnych

  • skanlacja.pl
  • 27 maja 2020
  • Comments Off

Sklep z produktami dla niepełnosprawnych nieograniczeni.com posiada bogate zaplecze wszelkich niezbędnych sprzętów medycznych, które ułatwiają funkcjonowanie z chorobą. Pomagają w pielęgnacji osób niemogących samodzielnie egzystować, a także poprawiają komfort życia tych chorych, którzy mogą – z pewnymi trudnościami – poruszać się samodzielnie.

 

Udogodnienia do łazienek

Możliwość samodzielnego skorzystania z toalety, bez konieczności proszenia o wsparcie, ma ogromny wpływ na psychikę chorego. Dodaje mu pewności siebie i pozwala zdobyć poczucie, że nie we wszystkim jest się zdanym na pomoc innych. Chorzy o niewielkich upośledzeniach ruchowych mogą swobodnie korzystać na przykład z prysznica lub wanny, wykorzystując w tym celu krzesełka. Tego typu sprzęty są wykorzystywane również w szpitalach dla pacjentów po operacjach lub kobiet w trakcie porodu. Umożliwiają komfortowe umycie się bez konieczności długotrwałego stania.

Specjalne baterie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych zapewniają możliwość włączenia wody bez większej trudności. Specjalne uchwyty – stanowią wsparcie dla osób, które – z trudnościami – poruszają się same.

Krzesła z dołączoną do nich toaletą są idealną propozycją dla osób cierpiących na nasilone kłopoty z nietrzymaniem moczu lub stolca. Wszystkie sprzęty wykonano z dobrej jakości materiałów, które nie niszczą się przy kontakcie z wilgocią, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas.

 

Po urazach – ortezy i inne sprzęty ortopedyczne

W stanach pourazowych istotnym jest aby zadbać o odpowiednie unieruchomienie kończyny. W ten sposób można zapewnić jej optymalną rekonwalescencję i dojście do pełnej sprawności. W ofercie sklepu z produktami dla niepełnosprawnych można znaleźć szeroką gamę produktów ortopedycznych na wszystkie części ciała.

Ich ceny nie są wygórowane, a jakość pozwala na użytkowanie bez ryzyka dalszego urazu lub szybkiego uszkodzenia się sprzętu. Szeroki wybór rozmaitych temblaków oraz ortez pozwala na dopasowanie wybranego urządzenia do potrzeb chorego.

Poprzedni «
Następny »