May 15, 2021

Bogata oferta produktów dla niepełnosprawnych

  • skanlacja.pl
  • 27 maja 2020
  • Comments Off

Sklep z produktami dla niepełnosprawnych nieograniczeni.com posiada bogate zaplecze wszelkich niezbędnych sprzętów medycznych, które ułatwiają funkcjonowanie z chorobą. Pomagają w pielęgnacji osób niemogących samodzielnie egzystować, a także poprawiają komfort życia tych chorych, którzy mogą – z pewnymi trudnościami – poruszać się samodzielnie.

 

Udogodnienia do łazienek

Możliwość samodzielnego skorzystania z toalety, bez konieczności proszenia o wsparcie, ma ogromny wpływ na psychikę chorego. Dodaje mu pewności siebie i pozwala zdobyć poczucie, że nie we wszystkim jest się zdanym na pomoc innych. Chorzy o niewielkich upośledzeniach ruchowych mogą swobodnie korzystać na przykład z prysznica lub wanny, wykorzystując w tym celu krzesełka. Tego typu sprzęty są wykorzystywane również w szpitalach dla pacjentów po operacjach lub kobiet w trakcie porodu. Umożliwiają komfortowe umycie się bez konieczności długotrwałego stania.

Specjalne baterie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych zapewniają możliwość włączenia wody bez większej trudności. Specjalne uchwyty – stanowią wsparcie dla osób, które – z trudnościami – poruszają się same.

Krzesła z dołączoną do nich toaletą są idealną propozycją dla osób cierpiących na nasilone kłopoty z nietrzymaniem moczu lub stolca. Wszystkie sprzęty wykonano z dobrej jakości materiałów, które nie niszczą się przy kontakcie z wilgocią, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas.

 

Po urazach – ortezy i inne sprzęty ortopedyczne

W stanach pourazowych istotnym jest aby zadbać o odpowiednie unieruchomienie kończyny. W ten sposób można zapewnić jej optymalną rekonwalescencję i dojście do pełnej sprawności. W ofercie sklepu z produktami dla niepełnosprawnych można znaleźć szeroką gamę produktów ortopedycznych na wszystkie części ciała.

Ich ceny nie są wygórowane, a jakość pozwala na użytkowanie bez ryzyka dalszego urazu lub szybkiego uszkodzenia się sprzętu. Szeroki wybór rozmaitych temblaków oraz ortez pozwala na dopasowanie wybranego urządzenia do potrzeb chorego.

Bogata oferta produktów dla niepełnosprawnych
5 (100%) 1
Poprzedni «
Następny »