September 25, 2022

DBK Fleet Management – kontrola każdego pracownika

  • skanlacja.pl
  • 15 sierpnia 2021
  • Comments Off

Dla każdego przedsiębiorcy zajmującego się samochodami ciężarowymi kontrola swoich pracowników stanowi bardzo ważny aspekt, na który zwracają uwagę. Lecz są oni oddaleni setki kilometrów od bazy, stąd tak naprawdę ciężko jest ich dokładnie sprawdzać. Spalanie paliwa, dłuższe bądź krótsze postoje decydujące niejednokrotnie o karach mogą wpłynąć na finanse zarządu i przynieść zbyt duże straty. Aby dobrze zoptymalizować dbałość o każdego pracownika nagradzając tych najbardziej pracowitych i ekonomicznych, a zmobilizować tych mniej oszczędnych stworzono program DBK Fleet Management. Jest to wysoce zoptymalizowane, autorskie oprogramowanie idealne do zamontowania w swoich samochodach ciężarowych.

 

DBK Fleet Management – same zalety

Program ten pomaga na każdym kroku przedsiębiorcom uporządkowując wszystko w jednym miejscu. Jest to niezwykle ważne gdyż mają oni setki spraw na głowie, a walające się faktury, przeglądy, ubezpieczenia mogą być bardzo uciążliwe. Dlatego też system ten będzie automatycznie informował o terminach przeglądów i ubezpieczeniach chroniąc pracodawcę przed potencjalnymi stratami pochodzącymi z nakładania kar finansowych podczas kontroli pojazdów.

Jednym z ważniejszych atutów będzie również monitorowanie położenia każdego pojazdu niezależnie od jego położenia na mapie. Umożliwia to dodatkową kontrole pracowników i bezpieczeństwo w postaci potencjalnych kradzieży samochodów, które są coraz bardziej powszechne. Dzięki systemowi DBK Fleet Management samochód odnajdzie się w mgnieniu oka, a przestępcę uda się schwytać.

System ten pomaga także kierowcom w awariom pojawiającym się w trakcie dalekich podróży. Często zdarza się, że kierowca nie wie co zrobić – ma dalej jechać czy szukać jakiegoś mechanika; a czas ucieka. System DBK Fleet Management ma połączenie z konsultantem, który dowie się o usterce, zlokalizuje jej przyczynę i zdecyduję czy kierowca może jechać w dalszą podróż, czy też konieczna jest wizyta u mechanika. Wskaże on również najbliższy warsztat posiadający odpowiednie zezwolenia i części. Wszystko to oszczędzi czas i stres kierowcy zapewniając jak najmniejsze przestoje w pracy.

Co to jest: System telematyczny – DBK

Podsumowanie

Wygoda i komfort korzystania z systemu DBK Fleet Management jest nieoceniona, a każda osoba posiadająca swoją firmę przewozową powinna się w niego zaopatrzyć. Jest to wspaniałe wyjście, które pozwala nawet monitorować swój dobytek z ekranu smartfona, gdyż dostępna jest aplikacja na iOS i Android – wszystko dla klienta!

Poprzedni «
Następny »