September 25, 2022

Dekoracja sali weselnej

  • skanlacja.pl
  • 23 maja 2019
  • Comments Off

Nie ma co ukrywać, że goście weselni od początku do końca oceniają całą uroczystość, zwracają uwagę na szczegóły, porównują do innych wesel. To na pewno stresujące dla Pary Młodej i jej rodziców. Najlepiej działać przez zaskoczenie, czyli postawić na oryginalność.

Oprawa wesela najważniejsza

To co goście zapamiętują najbardziej to kreacje Młodej Pary, pozostałych gości oraz oprawę, czyli dekoracje ślubne w kościele, na samochodzie, w sali weselnej oraz muzykę. Pamięć tą dodatkowo odświeżają podczas przeglądania zdjęć czy oglądania filmu wideo.
Smakiem potraw będą zachwycać się w danym momencie, ale szybko go zapomną, bo pojawia się kolejna przystawka lub udają się na parkiet. Oczywiście menu powinno być starannie dobrane i smaczne, ale jeszcze większą uwagę trzeba zwrócić na doznania estetyczne gości. Zespół, który nie potrafi porwać gości do zabawy może zepsuć nawet najlepiej przygotowaną imprezę.

Dekoracja sali weselnej

Firmy wynajmujące sale weselne oferują jej dekorację w bardzo ograniczonym zakresie. Najczęściej jest ogólny wystrój:

• oświetlenie,
• zastawa stołowa,
• obrusy,
• pokrowce na krzesła,
• żywe kwiaty na stołach.

Reszta należy do Pary Młodej. I tu właśnie jest moment na efekt zaskoczenia. Zamiast tradycyjnych kolorowych balonów można salę udekorować balonami z imionami Nowożeńców, napisami „mąż”, „żona”. Nad stołami dla gości fajnie wyglądają balony z literami składającymi się na podziękowania.

W wyspecjalizowanych sklepach można kupić drewniane dekoracje ślubne, które dodadzą przyjęciu elegancji. Drewniana skrzynka na koperty oraz księga gości w drewnianej oprawie to gadżety, o których warto pamiętać.

Przy okazji wybierania elementów dekoracji weselnej można kupić także dekoracje okolicznościowe na dzień kawalerski i panieński, pozwoli to na zaoszczędzenie czasu, którego przed weselem bardzo brakuje.
Samodzielne dekorowanie Sali wymaga zmysłu estetycznego. Poszczególne elementy powinny być spójne kolorystycznie i stylowo, dopasowane do stylu sali. Nie może być ich zbyt dużo, bo zamiast elegancko, będą wyglądały kiczowato.

Szeroki wybór dekoracji weselnych: https://www.epizodar.pl/

Poprzedni «
Następny »