December 4, 2022

Depilacja laserowa – przebieg zabiegu

  • skanlacja.pl
  • 13 marca 2021
  • Comments Off

Marzysz o idealnie gładkim ciele, które zawsze – bez uprzedniego przygotowania – mogłabyś z dumą zaprezentować na plaży lub basenie? Masz już dość ciągłego usuwania włosków jednorazowymi maszynkami, przez które później musisz walczyć z powstałymi na skórze krostami, grudkami i stanami zapalnymi? Depilacja laserowa lublin może okazać się magicznym rozwiązaniem dla wszystkich twoich problemów. To dzięki niej będziesz mogła pozbyć się swoich jednorazowych maszynek, a depilator oddać koleżance. Zabiegi laserowe nie bez powodu są szeroko doceniane w branży kosmetycznej. To one trwale odmieniają twój wygląd i robią to bez żadnych skutków ubocznych.

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lublin/

Jeżeli już zapisałaś się na swoją pierwszą depilację laserową w życiu, pamiętaj, by dzień przed zabiegiem odpowiednio się do niej przygotować. Dokładnie oczyść skórę i następnie ogol ją normalnie jednorazową maszynką. Nie używaj jednak ani depilatorów, ani plastrów z woskiem bądź pasty cukrowej. Włosków nie wolno ci wyrywać. Musisz tylko przystrzyc je tuż przy skórze, by laser mógł szybciej dotrzeć do ich mieszków, a następnie je usunąć.

 

Depilacja laserowa lublin jest zabiegiem wykorzystującym pracę światła specjalistycznego lasera. Skorzystasz z niej w niemalże każdym gabinecie medycyny estetycznej i wielu nowocześniejszych gabinetach kosmetycznych. Depilację laserową można przeprowadzić na dowolnej partii ciała. Sama więc ustalasz, którą częścią skóry chcesz się zająć i którą chcesz wyzbyć z niechcianych włosków. Czas trwania zabiegu zależy natomiast od powierzchni depilowanego miejsca i grubości oraz gęstości włosków.

 

Sam zabieg nie jest bolesny, jednak tuż po nim mogą wystąpić u ciebie delikatne reakcje niepożądane. Aby szybciej dojść do siebie, przede wszystkim na jakiś czas zrezygnuj z korzystania z sauny oraz basenów.  Depilacja laserem wymaga też od ciebie czasowej rezygnacji z opalania skóry i korzystania z solarium.

Poprzedni «
Następny »