December 4, 2022

Depilacja laserowa – sprawdzony sposób na gładką skórę nóg

  • skanlacja.pl
  • 2 sierpnia 2020
  • Comments Off

Systematyczne golenie nóg może zajmować sporo czasu. Jeżeli szukasz alternatywy, pomyśl o skorzystaniu z zabiegu depilacji laserowej. Dzięki niemu można usunąć włoski na stałe i cieszyć się aksamitnie gładką skórą nóg przez lata!

Gładkie nogi bez włosków można uzyskać przez golenie, depilowanie ich depilatorem, woskiem, pastą cukrową czy usuwanie specjalnymi kremami. Jednak wszystkie te metody powodują odrastanie włosków. Alternatywa to depilacja laserowa nóg.

Na czym polega depilacja laserowa nóg?

Zabieg depilacji laserowej polega na usuwaniu włosków skoncentrowana wiązką lasera, która niszczy mieszki włosowe. Wobec tego po takiej procedurze nie dochodzi do ponownego odrastania włosków. Uda, kolana, łydki pozostają gładkie i wyglądają atrakcyjnie.

Za pomocą tego zabiegu można cieszyć się gładkimi nogami na zawsze. Włoski wprawdzie mogą odrastać, lecz w bardzo małej ilości oraz w znacznie dłuższych odstępach czasowych, dlatego można wtedy praktycznie zapomnieć o dodatkowym goleniu czy usuwaniu owłosienia z użyciem innych metod.

Sprawdź: Depilacja laserowa – Depilacja.pl

Zalety depilacji laserowej nóg:

  • trwałe rezultaty
  • aksamitna gładkość skóry
  • duża oszczędność czasu
  • większy komfort na co dzień

Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać?

Jednokrotna depilacja laserowa będzie niewystarczająca do tego, aby całkowicie usunąć niechciane włoski. Najczęściej zaleca się wykonanie od 3 do 5 zabiegów, lecz liczba ta jest zależna od rodzaju włosków oraz od indywidualnej reakcji pacjenta. W przypadku mocnego, ciemnego owłosienia mogą być konieczne dodatkowe zabiegi.

Gdzie można przeprowadzić depilację laserową?

Dzisiaj depilacja laserowa jest popularnym zabiegiem, który oferowany jest przez wiele gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej. Warto sprawdzić różne oferty, aby dobrać taką, która będzie mogła zapewnić optymalne rezultaty oraz przystępną cenę.

Podsumowując, depilacja laserem to skuteczny sposób na usunięcie włosków z nóg, a także z innych partii ciała. Dzięki tej procedurze można zapomnieć o regularnym goleniu, woskowaniu skóry!

Poprzedni «
Następny »