August 18, 2022

Depilacja laserowa w domu – czy warto?

  • skanlacja.pl
  • 22 marca 2021
  • Comments Off

Jeżeli interesują cię wszelkiego rodzaju nowinki z branży kosmetycznej, nastawionej na poprawianie urody i dbanie o wygląd zewnętrzny, prawdopodobnie dostrzegłaś już, że ostatnio na rynku pojawiły się zupełnie nowe urządzenia, czyli depilatory IPL imitujące lasery stosowane w gabinetach kosmetycznych. Czy jednak depilacja laserowa Gdańsk, która jest jednak dość poważnym i całkiem skomplikowanym zabiegiem, może zostać skutecznie przeprowadzona przez kobietę, która nie ma w niej żadnego doświadczenia? Czy warto w ogóle samemu się nią zająć? A jeśli tak – to dlaczego?

 

Zapoznając się z poszczególnymi zaletami i wadami zabiegów domowych oraz tych przeprowadzanych w gabinetach medycyny estetycznej, bardzo szybko powinnaś dostrzec, że domowa depilacja tylko w jednym aspekcie wygrywa z profesjonalnym zabiegiem. Wygrywa oczywiście ceną. Jest tańsza i to znacznie, pomimo wciąż wysokich cen depilatorów laserowych. W tym momencie za jedno takie urządzenie musiałabyś zapłacić niewiele ponad tysiąc złotych. Niby dużo, ale zwróć uwagę na to, że jednorazowy zabieg przeprowadzony w gabinecie kosmetycznym mógłby cię kosztować dokładnie tyle samo, a musiałabyś go powtórzyć parę razy, przez co ostatecznie za usunięcie wszystkich włosków z nóg czy rąk zapłaciłabyś przynajmniej te kilka tysięcy.

Zobacz także: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-gdansk/

Jeżeli jednak coś jest wyjątkowo tanie, zazwyczaj nie ma to najwyższej jakości. Podobnie jest niestety z depilatorami laserowymi, przynajmniej jak na razie. Jedynie prawdziwa depilacja laserowa Gdańsk, na którą wybierzesz się do doświadczonej i renomowanej placówki, pozwoli ci na dobre pozbyć się całego niechcianego owłosienia. Sama w domu raczej go nie usuniesz. Póki co depilatory laserowe przeznaczone do samodzielnego użytku przypominają nieco lepsze depilatory elektryczne, bo nie działają wcale idealnie. Mają za słabą moc, by były w stanie poradzić sobie z każdym typem owłosienia. A jeśli jesteś blondynką i twoje włosy na ciele są bardzo jasne i cienkie, możesz być pewna, że te wszystkie depilatory za tysiąc złotych totalnie sobie z nimi nie poradzą.

Poprzedni «
Następny »