September 25, 2022

Flo- kontroluj swoje ciało

  • skanlacja.pl
  • 15 listopada 2018
  • Comments Off
Flo- kontroluj swoje ciało

Analiza danych i wyciąganie wniosków to bardzo ważne elementy wielu aplikacji oraz programów. Analiza wspiera wiele procesów, nie tylko biznesowych, ale też życiowych. Interesującym narzędziem, które pomaga wielu kobietom w organizacji planowania życia i rodziny jest Flo. Dzięki tej aplikacji można analizować proces menstruacji, zachodzące w ciele zmiany, dni płodne bądź ich brak oraz możliwość zajścia w ciążę. To podręczny kalendarzyk, który ma się zawsze przy sobie. Czy warto zainstalować tę aplikację?

Cechy aplikacji

Flo to wdzięczna, różowa aplikacja mająca w logotypie piórko. Jest to nowoczesny sposób na prowadzenie kalendarzyka menstruacyjnego, a co za tym idzie, kontrolowanie regularności okresu. Aplikacja jest bardzo prosta a na głównym jej ekranie po włączeniu, zawsze widać jaki jest dzień miesiąca, za ile dni będzie okres oraz jakie są dni. Na niebiesko podświetlone są dni płodne oraz owulacja, na czerwono -miesiączka, natomiast na biało dni zwykłe, niepłodne. Podczas menstruacji lub w inne dni w aplikacji można zaznaczyć obfitość krwawienia, wagę, sen, ilość spożytej w ciągu dnia wody oraz dane związane z popędem czyli: brak stosunku, sex z zabezpieczeniem, sex bez zabezpieczenia, wysoki popęd seksualny czy masturbacja. W aplikacji można również określić swój nastrój, objawy, np. tkliwe piersi, pryszcze czy skurcze, wydzielinę z pochwy lub inne elementy jak alkohol lub stres. Ponadto, dla osób, które potrzebują bardziej szczegółowej analizy można w panelu dodać dodatkowe parametry jak wyniki testu ciążowego, aktywność fizyczną, pigułki antykoncepcyjne czy odczuwane bóle piersi.

Zalety

Niezaprzeczalną zaletą jest wiedza na temat własnego ciała, czy funkcjonuje ono w prawidłowy sposób. W przypadku problemów z zajściem w ciąże, dzięki aplikacji można dowiedzieć się, kiedy szanse na zajście w ciążę są największe. Ponadto, przed okresem aplikacja przypomina o tym, żeby zaopatrzyć się w środki higieniczne, tampony czy podpaski. Dzięki temu kobieta może być zawsze dobrze przygotowana na nadejście nieuniknionego.

Poprzedni «
Następny »