September 25, 2022

Marynarka męska w sportowym wydaniu

  • skanlacja.pl
  • 16 kwietnia 2018
  • Comments Off
Marynarka męska w sportowym wydaniu

Strojem męskim, który nawet z białym t-shirtem prezentuje się szykownie, jest zdecydowanie marynarka. Ten element męskiej garderoby nie od dziś kojarzony jest z garniturem, nie znaczy to jednak, że można ją nosić tylko w takim wydaniu. Marynarka męska jest z całą pewnością strojem eleganckim, jednakże wykonana bawełny o sportowym kroju, świetnie sprawdzi się w mniej oficjalnych, codziennych stylizacjach. Czy warto nosić marynarkę na co dzień? A może jest to strój, który powinien być zarezerwowany tylko na ważne spotkania i wydarzenia, podczas których wymagany jest odpowiedni strój?

Marynarka w sportowym wydaniu

Marynarkę jak najbardziej warto nosić nie tylko z okazji oficjalnych wydarzeń, podczas których strój formalny jest bardzo ważny. Sportowa marynarka sprawi, że nawet zwykłe jeansy i trampki zyskają na elegancji. Faktem jest, że najmodniejsze stylizacje to połączenie wykwintnych elementów garderoby ze sportowym obuwiem czy ubraniami. Dzięki temu strój zapewni klasę nawet podczas nieoczekiwanej rozmowy z partnerem biznesowym czy wyjścia po pracy ze znajomymi do nowo otwartej restauracji. Założenie casualowej marynarki nie jest strojem zobowiązującym, natomiast sprawi, że mężczyzna będzie wyglądał bardziej dojrzale, aniżeli w zwykłej koszulce polo czy t-shircie. Nawet jeżeli firma nie wymaga stosowania ogólno przyjętego dress code’u, to w każdym miejscu pracy strój uzupełniony o marynarkę będzie dobrze widziany wśród współpracowników i przełożonych.

Elegancja przede wszystkim

Wśród eleganckich męskich strojów wizytowych wymienić można nie tylko garnitur, ale również frak i smoking. W Polsce rzadko da się zauważyć mężczyznę we fraku, częściej w smokingu, jednakże strojem najczęściej zakładanym na bale, wesela czy inne eleganckie uroczystości, jest właśnie garnitur.  Klasyczny krój i swego rodzaju uniwersalność sprawia, że raz kupiony będzie wykorzystywany wielokrotnie w zestawieniu z innymi dodatkami jak spinki do mankietów czy krawat lub mucha.

Szukając trwałej odzieży sportowej koniecznie zobacz: https://mmsport.pl/

 

Poprzedni «
Następny »