September 25, 2022

Maty do cięcia – CraftPoint

  • skanlacja.pl
  • 16 października 2021
  • Comments Off

Kaletnicy do pracy potrzebują sporo specjalistycznego sprzętu, który ułatwi im codzienną pracę i równocześnie zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednak dość trudno znaleźć miejsce, w którym można zdobyć wszystkie materiały, narzędzia oraz akcesoria. Twórcy sklepu Craftpoint sami są z pasji fanami galanterii skórzanej i wiedzą jak duży to problem. Aby ułatwić życie sobie i innym pasjonatom kaletnictwa powstał sklep Craftpoint z specjalistycznymi produktami.

 

Bardzo ciekawym z nich jest specjalna mata do cięcia. Zabezpiecza ona powierzchnie na której wykonywane są prace kaletnicze takie jak cięcie skór naturalnych za pomocą ostrych noży. Bez takiej maty powierzchnia blatu stołu mogłaby znacząco ucierpieć sprawiając, że po kilku/kilkunastu cięciach wykonywanie precyzyjnych ruchów na jego powierzchni graniczyłoby z cudem.

 

Sprawdź: maty do cięcia – CraftPoint

Cechy specjalistyczne

Mata do cięcia to nie tylko deska, na której wykonuje się sprawne ruchy ostrzami noża. To przestrzeń, dzięki której wykonywanie specjalistycznych kształtów jak łuki czy proste linie może zachodzić z większą precyzją oraz większą łatwością.

Dodatkowym atutem jest możliwość samoregeneracji maty. Jest ona skonstruowana z plastycznego tworzywa, które po wykonaniu cięcia nożem odkształca się chroniąc blat. Jednak wszystko to jest zgodne z planem – po usunięciu ostrza noża materiał wraca na swoją pozycję w stanie niezmienionym! Należy tylko uważać, aby nie użyć zbyt dużo siły i nie zniszczyć powierzchni maty – wtedy wszystko będzie w porządku. Wtedy będzie to pewna inwestycja na wiele lat sprawnego użytkowania i zapewnienia sobie komfortu połączonego z precyzją pracy.

 

Podsumowanie

W sklepie Craftpoint można znaleźć maty regenerujące różniące się od siebie rozmiarami. Formaty A2, A3 lub A4 mogą z powodzeniem być wybierane w zależności od potrzeb klienta. Występują w klasycznych kolorach takie jak czarny, niebieski czy tez zielony – jak kto woli, co kto lubi.

Poprzedni «
Następny »