September 25, 2022

Meble na wymiar. Czy warto?

  • skanlacja.pl
  • 28 listopada 2018
  • Comments Off
Meble na wymiar. Czy warto

Podczas zakupu mieszkania zwykle decyzja pada na coś, co zostało już zaprojektowane i stworzone, przez co modyfikacje w stałe elementy konstrukcji, nie są możliwe. Oczywiście, we wczesnych stadiach budowy, niektóre ściany mogą być naniesione w nieco inny sposób, często jednak końcowy etap budowy uniemożliwia wprowadzenie zmian. Właśnie w takim przypadku zamówienie mebli na wymiar świetnie się sprawdzi, ponieważ pozwoli na zagospodarowanie trudnej, nie do końca foremnej przestrzeni. Jakie meble warto zamówić?

Szafa

Przestrzenie, które są wdzięcznie określane wnękami, można zagospodarować na różne sposoby. Wiele osób wybiera gotowe rozwiązania, część jednak stawia na idealne dopasowanie, które często okazuje się być nie tylko wygodniejsze pod względem użyteczności ale również lepsze w utrzymaniu czystości. Zabudowanie wnęki w przedpokoju, czy całej długości ściany w sypialni, oczywiście na pełnej, sięgającej sufitu wysokości, zapewnia dużo więcej przestrzeni wewnątrz szafy. Oczywiście te dodatkowe półki są trudne w dostępie, niemniej jednak można na nich przechowywać przedmioty czy ubrania sezonowe.  Ogromne możliwości jeżeli chodzi o wybór surowca, z którego będzie zbudowana szafa oraz frontów drzwi sprawia, że szafa będzie również ładnym elementem aranżacji. Warto zastosować na drzwiach, przynajmniej na jednym skrzydle, lustro, które nie tylko pozwoli na sprawdzenie własnego wyglądu, ale również optycznie powiększy pokój czy korytarz w którym będzie umieszczone.

Meble do kuchni

Kuchnia, szczególnie w mieszkaniach, to często niewielka powierzchnia. Aby wykorzystać ją w pełni warto zamówić meble na wymiar, które będą idealnie dopasowane do metrażu i asymetrycznych powierzchni. Kuchnia to miejsce w którym mamy styczność zarówno z wodą jak i innymi elementami płynnymi czy sypkimi. Meble na wymiar, dobrze dopasowane do siebie i do ścian, uniemożliwią przedostawanie się brudu w trudno dostępne do wysprzątania miejsca. Zamówienie mebli kuchennych na wymiar pozwala również na dostosowanie wyglądu przyszłej kuchni do własnych preferencji i możliwości finansowych.

Poprzedni «
Następny »