September 25, 2022

Mechanika na najwyższym poziomie

  • skanlacja.pl
  • 9 sierpnia 2021
  • Comments Off

Samochody ciężarowe to pojazdy, które pokonują setki tysięcy kilometrów. Posiadają z tego względu znacznie bardziej skomplikowaną i solidniejszą budowę od swoich osobowych odpowiedników. Wymagają one również okresowej obsługi, kontrolom i diagnostyce co bywa bardzo problematyczne dla niewprawionych ludzi pracujących w różnego rodzaju serwisach. Jeśli zachodzi potrzeba należy dokonywać specjalistycznych napraw, które mogą pochłonąć duże koszty dla przedsiębiorców, do których samochód jest przypisany. Kierowcy niejednokrotnie napotykają się na problemy na drodze – ciągłe awarie, usterki i migające na stacyjce znaczki. Trzeba wtedy zjeżdżać na konkretne stacje i rozwiązywać problemy co często trwa bardzo długi czas zwłaszcza u niewprawionych mechaników. Aby załatwić taki problem najszybciej jak się da warto skorzystać z stacji sieci serwisowej firm, które od bardzo długiego czasu zajmują się takimi usterkami. Do najbardziej popularnych i cenionych przez wielu kierowców popularnych ciężarówek należy grupa DBK.

 

Serwis grupy DBK – profesjonalizm i szybkość działania

Sieć serwisowa  jaka prezentowana jest przez grupę DBK jest bardzo rozbudowana w całej Polsce. Posiadają aż 20 serwisów własnych i 7 partnerskich. W nich dokonywane są specjalistyczne naprawy gwarancyjne ciężarówek popularnych marek – DAF, IVECO, Kogel czy MAN. Inne marki też są pogwarancyjnie naprawianie. Wszyscy klienci cenią sobie błyskawiczną obsługę, która jest uprzejma i pomocna na każdym kroku już od momentu powstania awarii, aż do wręczenia kluczyków naprawionego pojazdu. Czas to pieniądz więc szybka reperacja ciężarówki jest bardzo pożądana – grupa DBK wie o tym najlepiej będąc profesjonalistą w branży przewoźników. Dodatkowym atutem jest wygoda dbania o klienta. W momencie zgłoszenia przez niego awarii istnieje możliwość pomocy drogowej czynnej 24 godziny na dobę, która dojedzie do klienta, który doznał awarii. Gdy kierowca jest oddalony od domu i nie ma jak do niego dotrzeć grupa DBK oferuje pokoje hotelowe w których może on udać się na zasłużony odpoczynek w międzyczasie naprawy usterki.

 

Wygoda na każdym punkcie – serwis DoorToDBK

Firma DBK dba o klientów jak nikt inny stąd stworzyła serwis DoorToDBK, który realizuje serwis samochodów ciężarowych bez wychodzenia klienta z domu i problematycznego dostarczania zepsutego pojazdu – wszystko zrobią dla swojego klienta. Pojazd zostanie odebrany przez przedstawiciela firmy i odstawiony na swoje miejsce.

Poprzedni «
Następny »