September 25, 2022

Przydatne poręcze

  • skanlacja.pl
  • 22 listopada 2019
  • Comments Off
poręcze łazienkowe

Osoby niepełnosprawne, które przeżyły poważny wypadek, bądź urodziły się już z pewnymi wadami i niedoskonałościami muszą zmagać się z wieloma trudnościami. Na szczęście w obecnych czasach tego typu ludziom producenci wielu przydatnych sprzętów starają się chociaż trochę ułatwić życie i codzienne funkcjonowanie. Osoby niepełnosprawne mogą liczyć przede wszystkim na pomoc takich produktów, jak poręcze łazienkowe, które można przymocować do wielu rzeczy w łazience i przytrzymać się ich w odpowiedniej chwili.

Uchwyty wannowe

Różnego rodzaju poręcze i uchwyty mogą się przydać nie tylko osobom niepełnosprawnym, ale także tym, którzy są już w podeszłym wieku i nie potrafią funkcjonować na najwyższym poziomie. Wraz z upływem lat coraz gorzej jest nam się schylać i wstawać, dlatego też możliwość podtrzymania się o coś stabilnego jest szczególnie ważna. Poręcze łazienkowe montowane są bardzo często w okolicach wanny, gdyż osoba z ograniczoną sprawnością chce z niej wyjść i się przytrzymać.

Zobacz również: https://nieograniczeni.pl/

Uchwyty do WC

Bardzo ważne w łazienkach, z których korzystają osoby niepełnosprawne bądź starsi są również uchwyty do WC, dzięki którym tego typu osoby mogą w pełni bezpiecznie udać się samemu do toalety i załatwić swoje potrzeby. Nie są to na szczęście drogie wydatki i pozwolić może sobie na ich zakup praktycznie każda osoba, która posiada jakieś źródło utrzymania. Montaż poręczy i uchwytów łazienkowych nie zajmuje zbyt dużo czasu i warto wezwać do tego typu czynności specjalistów, którzy przymocują poręcze w bardzo solidny i bezpieczny sposób.

Uchwyt umywalkowy

Jednym z najważniejszych uchwytów i poręczy są te zamontowane przy umywalce, z której korzysta się w ciągu dnia nawet kilkanaście razy. Warto przed zdecydowaniem się na zakup i jego dokonaniem zapoznać się samemu z ofertą i sprawdzić dostępność produktów. Wiele z nich posiada naprawdę rozbudowane opisy, które pomogą w dokonaniu wyboru i sprawią, że na pewno uda nam się wybrać odpowiednie pod nasze preferencje i wystrój łazienki poręcze.

Poprzedni «
Następny »