December 4, 2022

Rejs statkiem po Warcie

  • skanlacja.pl
  • 1 grudnia 2021
  • Comments Off

Rejs statkiem po rzece jest niezwykły. Umożliwia on podziwianie zabytkowych budynków czy po prostu pięknych miejsc w mieście z całkiem innej strony. Poznań jest jednym z miast, które znajdują się na obowiązkowej mapie zwiedzania – rejs statkiem to bardzo ciekawa forma spędzenia czasu. Jednak klasyczne zwiedzanie to nie jedyna opcja na spędzenie czasu na statku. Może być to również impreza okolicznościowa w oryginalnym stylu.

 

Organizacja imprezy na statku

Organizacja swojej uroczystości na statku może być możliwa wraz z firmą boatparty. Obsługuje ona klientów w bardzo profesjonalny sposób zapewniając im wszystko to, czego potrzebują. Najchętniej przeprowadzanymi imprezami, które klienci ochoczo zamawiają są wieczory kawalerskie, panieńskie, imprezy firmowe i imprezy urodzinowe. Płynący statek jest czymś, co jest zdecydowanie bardziej oryginalne od klasycznych form spędzania takich wydarzeń. Pub, restauracje czy nawet kluby powoli stają się dla wielu nudne – ludzie szukają nowych bodźców i alternatyw dzięki, którym będą mogli zadziwić swoich gości – impreza na statku jest właśnie taką rzeczą.

 

Asortyment i usługi świadczonych usług stoją na wysokim poziomie. Rejs to nie tylko płynięcie statkiem po rzece, lecz również ciekawe dodatki. Należą do nich:

-Obecność barmana – przygotowuje on pyszne drinki, których skosztowaniem będą zachwycone osoby posiadające nawet najbardziej wybredne kubki smakowe. Rejs przy drinki w piękny, słoneczny dzień w towarzystwie swoich ulubionych osób potrafi być przekonujący. Na życzenie można zamówić pokaz barmańskiej sztuki, który będzie ciekawym dodatkiem do całokształtu.

-Catering – jedzenie jest dla wielu kluczowym punktem całej imprezy. Bez niego ludzie mogą być wygłodniali – a głodna osoba, to zdenerwowana osoba. Dlatego lepiej nie ryzykować i zapewnić catering w postaci smacznego grilla, uwielbianego przez większość osób.

-Fotorelacja – w razie chęci uwiecznienia wszystkich momentów i zapewnienia sobie możliwości wspominania imprezy przez długi czas można zamówić specjalną fotorelacje. Dodatkowym atutem jest dostępność do krótkiego filmiku pamiątkowego, który będzie stanowił prawdziwą wisienkę na torcie.

Sprawdź: https://boatparty.pl/krakow/imprezy-firmowe/ 

Podsumowanie

Boatparty od ponad 8 lat organizuje najbardziej rozmaite uroczystości. Takie doświadczenie zapewnia zaufanie, które skwitowane jest pozytywnymi opiniami odbiorców. Najlepsza jest możliwość do indywidualnego podejścia do każdego klienta – są oni różni, więc to bardzo ważny punkt, który zasługuję na docenienie.

Poprzedni «
Następny »