September 25, 2022

Rejs statkiem po Wiśle – pomysł na oryginalną imprezę

  • skanlacja.pl
  • 22 października 2021
  • Comments Off

Często wiele osób zastanawia się jak zabłysnąć organizując swoją imprezę. Opcji w dzisiejszych czasach jest bardzo dużo, jednak sporo z nich się powtarza. Jednym z oryginalnych pomysłów, który zasługuje na uznanie jest rejs statkiem po rzece największych polskich miast. W każdym z nich może odbywać się różnego rodzaju impreza, która połączy niesamowite doznania wizualne z dobrą zabawą na pokładzie statku. Ekipa boatparty przygotowuje je z niesamowitą starannością zapewniając zadowolenie każdego swojego klienta.

 

Imprezy zorganizowane na statkach boatparty

Praktycznie nie ma żadnych limitów ani ścisłej listy możliwych do przeprowadzenia imprez. Na statkach boatparty odbywały się już najbardziej rozmaite imprezy, a najpopularniejsze z nich to:

-Wieczór kawalerski i panieński; wiele osób szuka ciekawego elementu na ostatni wieczór w jeszcze stanie narzeczeństwa. Rejs statkiem jest fantastycznym rozwiązaniem, które łączy w sobie elementy zwiedzania miasta wraz z szampańską imprezą! Bowiem na parkiecie statku istnieje możliwość wystąpienia DJ-a wraz z świetną muzyką i efektownymi światłami. Z pewnością wszyscy uczestnicy wieczoru docenią właśnie taki ,,performance”

-Impreza urodzinowa; rejs statkiem to fantastyczny pomysł na przeprowadzenie hucznej imprezy urodzinowej. Na życzenie można dodatkowo przystroić pokład statku. Oczywiście w tej opcji też jest dostępny DJ z muzyką, a nawet dodatkowe atrakcje w postaci animatora, który zabawi osoby niezależnie od ich wieku – zarówno tych młodszych jak i starszych! Aby upamiętnić imprezę istnieje możliwość nagrania krótkiego filmu, który z pewnością będzie fantastycznym prezentem.

-Impreza firmowa; idealna w przypadku chęci zaimponowania swoim współpracownikom podczas świętowania jubileuszu firmy bądź podpisania ważnego kontraktu. W ofercie boatparty istnieje również możliwość zamówienia cateringu żywnościowego oraz obecność barmana w przypadku chęci ,,oblewania” danego wydarzenia.

 

Podsumowanie

Rejs statkiem to z pewnością bardzo oryginalny pomysł, który doceni każdy gość imprezy okolicznościowej. Jednym z najbardziej popularnych miejsc jest Wisła, jednak boatparty funkcjonuje w większości dużych miast Polski. Na mapie obecne są takie pozycje jak rejs po rzecze Wrocławia, Warszawy, omawianego Krakowa, Gdańska, Poznania, Bydgoszczy, Szczecina, Katowic czy Torunia.

 

Boatparty pomoże w organizacji każdej imprezy na statku i z pewnością podoła w przygotowaniu odpowiedniego przebiegu każdej uroczystości!

 

Poprzedni «
Następny »