September 25, 2022

Sklep kaletniczy CraftPoint

  • skanlacja.pl
  • 4 września 2021
  • Comments Off

Wszystko dla wykonania najbardziej skomplikowanych projektów kaletniczych dostępne w jednym miejscu praktycznie na wyciągnięcie ręki – to właśnie sklep z akcesoriami kaletniczymi Craftpoint. Został on utworzony przez miłośników i dla miłośników kaletnictwa. Oznacza to, że dostępne na sklepie materiały do produkcji galanterii skórzanej są dokładnie sprawdzone co sprawia, że można być pewnym ich jakości. Na sklepie dostępne są nie tylko skóry bydlęce garbowane naturalnie, ale również najróżniejsze narzędzia pozwalające na owocną pracę z skórami łącząc je ze sobą i tworząc swoje najbardziej rozmaite projekty.

Sklep Craftpoint jest swego rodzaju wybawieniem dla wielu fanów kaletnictwa, którzy skarżą się na problemy z dostępnością skór i akcesoriów do swojej pracy. Ciągłe poszukiwania nowych dostawców i oczekiwanie na produkty nie jest zachęcające. W sklepie Craftpoint wszystkie produkty dostępne sa natychmiast od ręki co podnosi komfort zamówień!

 

Sprawdź: https://craft-point.com/

 

 

Co jest dostępne?

Są tutaj dostępne wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria dla każdego kaletnika.

Wszystko zaczyna się od skóry – bydlęca skóra dostępna w różnych grubościach od 1,2mm, aż do 5,0mm sprawi, że dopasuje się do każdego rodzaju projektów.

Kolejnym krokiem są narzędzia – młotki szewskie, aplikatory wełniane, wybijaki do skóry czy igły do szycia.. To tylko kilka z nich dzięki którym można połączyć skórę i wytworzyć rozmaite torebki, paski, portfele czy też kabury. Kolejnym krokiem jest impregnacja – tutaj chemia do skóry jak farby czy kleje idealnie spełni swoje zadanie.

Ostatnie szlify – czyli wykończenia i dodatki wniosą oryginalność i powiew świeżości na powierzchnię każdej skóry. Do takich przedmiotów można zaliczyć ćwieki, karabińczyki, klamry do pasków, nitry czy też zapięcia magnetyczne ułatwiające otwieranie i zamykanie portfeli czy torebek.

 

Podsumowanie

Craftpoint to obowiązkowy punkt na drodze wykonania dobrego projektu każdego kaletnika. Jakość produktów skwitowana szybką dostawą jest w tej branży bardzo ważna, a sklep Craftpoint to ma!

Poprzedni «
Następny »