December 4, 2022

Skóra juchtowa – CraftPoint

  • skanlacja.pl
  • 22 listopada 2021
  • Comments Off

Dbałość o jakość materiału w własnoręcznych wyrobach jest niezwykle ważna. To ona finalnie decyduje o tym jak produkt wygląda, czy przyciąga oko oraz czy jest delikatny w dotyku. Często widać, że dany produkt mógłby być ciekawy, ale złej jakości skóra zniszczyła niekiedy piękną kompozycję. Dlatego warto jest postawić na wysokiej jakości materiały, które zamiast odstraszać przyciągną uwagę kupujących. Jednym z takich materiałów jest najwyższej jakości skóra juchtowa, która swoim wyglądem i zapachem zachwyca wielu klientów. Bardzo duża ilość osób zamawia ręczne wyroby u swoich kaletników właśnie z takiej skóry – etui, pochwy, torebki czy paski; wszystkie one prezentują się dzięki niej znakomicie.

Sklep internetowy Craftpoint oferuje swobodny dostęp do tego materiału posiadając go do wysyłki od ręki!

 

Zobacz: skóra juchtowa – CraftPoint

 

Charakterystyka produktu

Skóra juchtowa sprzedawana w sklepie Craftpoint jest garbowana tylko i wyłącznie roślinnie. Jest to obecnie najbardziej pożądany sposób garbowania dzięki, któremu można pozostawić naturalne zapachy przyrody jednocześnie przygotowując skórę do swoich zadań.

Część osób mówi, że skóry działają na nie alergicznie. Z garbowanie roślinnym takie prawdopodobieństwo znacznie maleje. Opiłki metali mogące pozostawać po garbowaniach chemicznych mogą wywoływać odczyny alergiczne. O takiej sytuacji nie ma mowy podczas garbowania roślinnego

 

W Craftpoint można znaleźć różnej grubości skóry juchtowe. Zapewnia to możliwość dopasowania ich do produktów, które chce się otrzymać. Cieńsze skóry będą lepiej przystosowane do lekkich produktów jak woreczki czy etui, a te grubsze do cięższych takich jak torby czy saszetki. W sklepie Craftpoint możliwe jest również wycięcie określonego pasa skóry – będzie to dobry wybór, jeśli kaletnik będzie miał ochotę wykonać na przykład pasek do spodni.

 

Podsumowanie

Skóry juchtowe Craftpoint są produkowane w Polsce. Sprawdzona jakość przez pasjonatów kaletnictwa i zarazem twórców strony daje gwarancję zaufania. Zostało tylko zakupić skórę i cieszyć się procesem.

Poprzedni «
Następny »