December 4, 2022

Snapchat i Bitmoji

  • skanlacja.pl
  • 5 grudnia 2018
  • Comments Off
Snapchat i Bitmoji

Dzielenie się emocjami, informacjami czy śmiesznymi filmikami to już codzienność. Aplikacją, która zdecydowanie przyspieszyła rozwój tego typu szybkich i ulotnych treści jest Snapchat. To proste w swej formie narzędzie, które umożliwia robienie zdjęć przednim lub tylnym aparatem, również przy wykorzystaniu kolorowych filtrów, a lokalizacja urządzenia pozwala na automatyczne dodawanie obrazu informującego o miejscu przebywania. Do czego służy i jakie ma ciekawe funkcje?

Szybko, łatwo i ulotnie

Zdjęcia można wysyłać zarówno do wszystkich znajomych, jak i do pojedynczych osób oraz udostępnić je w tak zwanym Story. Znajomych można wyszukać po nazwie ale również przy pomocy specjalnego snapkodu, który należy zeskanować. prócz wiadomości wizualnych, można również czatować, jednakże wiadomości, podobnie jak obrazki, szybko znikają, więc jeżeli ich nie zapiszemy, to nie będzie można do nich wrócić. Do niedawna jeszcze nie było takiej funkcji, ale obecnie można też dzielić się zdjęciami zapisanymi na rolce aparatu. przy użyciu dodatkowych funkcji można dodać napisy i ciekawie wyglądające Bitmoji.

Animowane przedstawienie siebie

Bitmoji to personalizowane emoji. Każdy może stworzyć swoją graficzną odsłonę w specjalnej aplikacji poprzez zdjęcie swojego wyglądu  lub samodzielnie wybierając kolor i długość włosów, kształt ciała, kolor skóry, ubranie i wiele, wiele innych. Podstawowy wygląd emoji jest dostosowywany do różnych sytuacji, które można wysyłać jako umieszczone na zdjęciu elementy graficzne lub niezależnie na czacie jako wiadomość o określonym komunikacie. Bitmoji to zabawna forma, która już na stałe zagościła w komunikacji. Również poprzez bezpośrednie wysyłanie wiadomości do jednej osoby, można wysłać wygenerowany obrazek, na którym umieszczone są dwie postacie. Oczywiście jest to możliwe, jeżeli ta druga osoba też stworzyła swoją postać i skomunikowała aplikację Bitmoji ze Snapchatem. Wirtualną wersję siebie można przebierać w zależności od pory roku i związanych z nią wydarzeń.

Poprzedni «
Następny »