September 25, 2022

Tuby strzelające płatkami róż

  • skanlacja.pl
  • 30 stycznia 2019
  • Comments Off

Planujesz ślub i wesele swoich marzeń? Marzysz o tym, aby goście przeżyli niezapomniane chwile na twoim przyjęciu? Jeśli tak, to koniecznie musisz pomyśleć nad nietuzinkowymi atrakcjami weselnymi. Do wyboru masz szereg różnorodnych rozwiązań, które pozwolą stworzyć niezapomniane chwile na twoim weselu. Możesz oczywiście pokusić się o tradycyjne rozwiązania, takie jak rzucanie ryżem czy monetami. Jednak jeśli chcesz spróbować czegoś nowego i unikalnego, pomyśl czymś innym. Jedną z najciekawszych atrakcji są tuby strzelające płatkami róż.

Można jest dostać zarówno w sklepach internetowych, jak i w stacjonarnych hurtowniach. Występują w wielu kolorach, dlatego można wybrać takie, które będą pasować kolorystycznie do weselnego wystroju. Biel, czerwień, róż i inne kolory będą pięknie prezentować się wystrzelone z tuby. Ceny zależą od długości tuby, im dłuższa, tym wyższa cena, ale z pewnością warto zainwestować w większą, żeby cieszyć się lepszymi efektami. Można ich użyć nie tylko podczas wychodzenia pary młodej z kościoła, ale również podczas przywitania na sali weselnej, krojenia tortu, pierwszego tańca, podziękowań dla rodziców, a nawet podczas sesji zdjęciowej. Wszystko zależy od twoich indywidualnych potrzeb i pomysłów jakie masz.

 

To, jak wykorzystasz tuby strzelające płatkami róż, zależy wyłącznie od twojej wyobraźni. Jeśli chcesz spektakularnych efektów, zainwestuj w minimum 4 tuby. Im więcej płatków róż, tym bardziej bajkowe przeżycia. A utrwalone na weselnych zdjęciach, będą piękną pamiątką.

Poprzedni «
Następny »