December 4, 2022

Wieczór kawalerski – upragniona impreza każdego faceta

  • skanlacja.pl
  • 1 grudnia 2021
  • Comments Off

Wieczór kawalerski jest bardzo lubianą imprezą w gronie mężczyzn – chyba nie spotkano jeszcze faceta, który nie lubiłby spędzić czasu w gronie swoich najbliższych przyjaciół zakrapiając spotkanie srogą ilością alkoholu. Wieczór kawalerski jest właśnie taką imprezą – bez hamulców i swoich drugich połówek..

 

Organizacja wieczoru panieńskiego – przykłady i pomysły

Organizacja wieczoru kawalerskiego przypada nikomu innemu – świadkowi. To on z definicji powinien znać pana młodego najlepiej i przez to zorganizować idealną imprezę. Ustala on liczbę gości, którzy będą uczestniczyć w wieczorze kawalerskim. MA to być zgrana ekipa, która przede wszystkim będzie odpowiadać panu młodemu – aby nie czuł się on niezręcznie przez jakiegoś uczestnika. Warto jest więc dograć tą listę z samym panem młodym nie zdradzając mu przebiegu imprezy.

 

Przykładami rzeczy, które można robić w wieczór kawalerski są:

 

-Chodzenie po pubach; coś dla miłośników różnych rodzajów drinków czy piw. Różne puby to różne wspomnienia i chodząc po dużym mieście z pewnością można natrafiać z jednego na drugi! Wiele z nich oferuje dodatki takie jak gry planszowe, karaoke czy miejsce do tańca aby przywołać do siebie większą ilość osób.

 

-Klasyczny klubbing; wyjście do klubu zawsze jest fantastycznym rozwiązaniem dla miłośników tańca i imprezy do białego rana w zaufanym gronie. Bar z szotami i drinkami dostępny jest na wyciągnięcie ręki. Głośna muzyka i rażące światła – dla niektórych to must have każdego wieczoru kawalerskiego!

 

-Domówka; idealna dla bardziej introwertycznych panów młodych, którzy wolą skromniejsze imprezy we własnym towarzystwie. Dom można zabawnie przystroić, ubrać się w podobny sposób czy też zorganizować alko-gierki. W domu zawsze jest łózko, dlatego bardziej ,,szybcy” zawodnicy będą mogli spocząć na swoim łożu bez psucia imprezy innym.

 

-Dodatki sportowe; sportowe dodatki przed wieczornym punktem kulminacyjnym są bardzo wskazane. Pozwalają one na zgranie całej ekipy i ciekawe spędzenie wspólnego czasu w prawdziwie męski sposób. Króluje tu popularny paintball, ale również można dać się na spływ kajakowy czy statyczne atrakcje jak bilard i kręgle.

 

Podsumowanie

Wieczór kawalerski to wyjątkowa chwila w życiu pana młodego. Świadek naprawdę powinien przyłożyć się do jego organizacji i dostosować wszystko pod pana młodego – to on jest przecież głównym bohaterem całego wydarzenia. Dodatkowy prezent upamiętniający całe wydarzenie może również być wskazany.

Poprzedni «
Następny »