December 4, 2022

Włosy doczepiane – mocowania clip in oraz flip in

  • skanlacja.pl
  • 12 lipca 2020
  • Comments Off

Najlepszym sposobem na przedłużenie i zagęszczenie swoich włosów jest użycie włosów doczepianych. To całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna metoda na zmianę wizerunku. Najpopularniejszą metodą mocowania pasm są włosy doczepiane na klipsach. Dostępne są zarówno syntetyczne jak i naturalne warianty. Spinki na zatrzask są bardzo komfortowe i szybkie w użyciu. Dzięki małym rozmiarom są nieuciążliwe, praktycznie niezauważalne i niewyczuwalne. Najbardziej polecane są naturalne włosy clip in. Jest to produkt najwyższej jakości – wszystkie łuski włosów zamykają się w tym samym kierunku, co daje miękkość, delikatność oraz poczucie wtopienia się doczepionych pasm w naturalne włosy. Syntetyczne pasma są tańszą opcją, ale współczesne technologie pozwalają na uzyskanie bardzo naturalnie wyglądających włosów, miękkich i bez sztucznego połysku.

Alternatywą są włosy flip in. Tutaj pasma mocowane są cienkiej bezbarwnej żyłce, a nie na klipsach, jak w przypadku włosów clip in. Jest to błyskawiczna metoda na zagęszczenie i przedłużenie fryzury. Taśma wygląda bardzo naturalnie, żyłka wtapia się we właściwe włosy i jest praktycznie nie do zauważenia przez inne osoby.

Zobacz: Włosy Clip in – Cameron hair

Żywotność pasm różni się w zależności od ich rodzaju. Naturalne włosy doczepiane potrzebują delikatności, są w stanie przetrwać i idealnej kondycji nawet do półtora roku, jeśli się zadba o odpowiednią pielęgnację. Można je prostować, farbować, stylizować, dowolnie obcinać. Należy jednak pamiętać o każdorazowej ochronie włosów właściwymi kosmetykami. Syntetyczne pasma również są odporne na temperaturę, ale ich struktura daje pewne ograniczenia w stylizacji.

Włosy doczepiane są niezwykle szybką i bezpieczną metodą na zmianę wizerunku. Przy każdym ich użyciu można osiągnąć inny efekt, za każdym razem spektakularny. Można je dowolnie układać, stylizować suszarką, prostownicą i lokówką. Na rynku istnieje ogromna ilość wariantów kolorystycznych – od platynowego blondu, przez złote brązy po głęboką czerń. Każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Poprzedni «
Następny »